Dekoračné osvetlenie

Ponúkame ideálne riešenie pre flexibilné dekoratívne osvetlenie. Naše LED par svetlá môžu byť umiestnené nezávisle od zdroja energie, majú integrovanú nabíjateľnú batériu a zabudovaný bezdrôtový modul DMX, vyhnete sa rušivým káblom. Svetlá sa môžu umiestniť kdekoľvek, sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Svetlo je jasné, sýte a dokonale zvýrazní akýkoľvek priestor. Môžete si vybrať z 15 farieb, jednotlivé farby obsahujú jemné aj sýte odtiene, farby sa dajú kombinovať, môžu sa meniť v priebehu večera. Majú zvukový senzor, môžu reagovať na hudbu a preto sa dajú použiť napríklad aj ako svetelný efekt na tanečný parket.

Svetelné efekty

Používame profesionálne multifunkčné rotačné hlavy použiteľné ako lúč alebo pohyblivý reflektor, majú veľký svetelný výkon, všestranné funkcie, 23 statických alebo rotačných obrazcov, frost filter, rotačné lineárne prismy, motorizované priblíženie, 27 plných farieb, rozdelené farby, farebný prechod v oboch smeroch s reguláciou rýchlosti. Ďalšie otočné hlavy sú vysoko výkonné LED wash moving head svetlá, ktoré majú veľmi jasné farebné svetelné lúče. Rotačná hlava má schopnosť zoomovať lúč, jednotlivo aj farebne lúče rozdeliť, predné šošovky sú otočné, dajú sa s nimi vytvárať krásne kaleidoskopické efekty. Hlava je veľmi tichá, rýchla a jasná. Jedinečná všestrannosť týchto rotačných hláv robí z nich mimoriadne zaujímavý nástroj na vytvorenie množstva nádherných vizuálnych efektov. V ponuke máme aj LED svetlá s vysokým výkonom a tzv. Moonflower efektom s štvorfarebnou LED 4 v 1 (červená, zelená, modrá, biela). Desiatky ostrých farebných lúčov vyplňujú tanečný parket, strop alebo stenu, dokáže produkovať rýchle presné pohyby alebo plynulé pohyby pre náladové osvetlenie. Pre základné a doplnkové osvetlenie poskytujeme rôzne LED svetelné efekty a mini lasery.

Laser

Používame výkonný laserový systém s farebným aj s bielym svetlom. Farebné laserové lúče vás dostanú do úplne inej dimenzie. Unikátna laserová projekcia a grafické efekty ohromia aj tých najnáročnejších. Je ideálny pre použitie v stredných až veľkých priestoroch, vhodne oživí akúkoľvek Vašu akciu. Vytvára jasné, presné lúče v špičkovej kvalite, dá sa použiť na lúčovú laser show, ako aj na grafické projekcie, poprípade bežiaci text, logá atď. Na zvýraznenie laserových lúčov je vhodné použiť dymostroj, ktorý umocní atmosféru laserovej show. Používame jemný nedráždivý dym typu hazer.

Tanec v oblakoch

Svadba je jedným z najkrajších momentov v živote ženy, nevesta má byť stredobodom pozornosti a prvý svadobný tanec by mal byť dokonalý, romantický, očarujúci, jedinečný, rozprávkový a nezabudnuteľný. Užite si ten magický moment svadobného tanca ešte viac. Ponúkame Vám očarujúci efekt plazivej hmly, ktorá Váš tanec premení na romantický zážitok. Dym sa drží nízko pri zemi a vytvára dojem, akoby ste tancovali v oblakoch. Pre ešte krajší efekt je možné dym nasvietiť Vašou obľúbenou farbou.

Dymostroje

Pre zvýraznenie svetelných lúčov používame výkonné moderné dymostroje novej generácie, ktoré umocňujú krásu a farebnosť našich svetelných efektov a zároveň nie sú vôbec dráždivé na dýchacie cesty. Do dymostrojov používame výlučne kvalitnú originálnu kvapalinu a preto vyvíjaný dym nevadí ani fotografom či kameramanom.